Σεντ Πάτρικς – Λίμερικ 20/7/2018

Ενώ, μέχρι το 85ο λεπτό, η Ντιναμό Τιφλίδας ήταν μπροστά με 1-0 και περιμέναμε τη λήξη για να πληρωθούμε το 2,75, ήρθαν 2 γκολ στο 86′ και στο 94′ και τελικά το παιχνίδι έληξε 1-2. Μεγάλη ατυχία καθώς πάλι φτάνουμε στην πηγή αλλά δεν πίνουμε νερό.

Στην αγαπημένη μας Ιρλανδία, όπως σχεδόν κάθε Παρασκευή τον τελευταίο καιρό, θα ταξιδέψουμε σήμερα για να παρακολουθήσουμε τον αγώνα της Σεντ Πάτρικς κόντρα στη Λίμερικ για την Premier League. Η Σεντ Πάτρικς διανύει πολύ κακή περίοδο με πολλές συνεχόμενες ήττες, 7 στο σύνολο, εντός και εκτός έδρας. Η ψυχολογία της ομάδας είναι αρκετά πεσμένη πράγμα που φάνηκε στον τελευταίο της αγώνα κόντρα στη Ντάνταλκ όπου προηγήθηκε αλλά δεν κατάφερε να κρατήσει το σκορ και τελικά βρέθηκε να χάνει με 1-3.

Η Λίμερικ είναι σε σχετικά καλύτερη φόρμα απο τη Σεντ Πάτρικς και μπορεί να εκμεταλλευτεί το σημερινό ματς για να πάρει βαθμούς. Είναι αρκετά ανταγωνιστική και δείχνει να κυνηγάει το κάθε παιχνίδι με πάθος. Έχει σκοράρει μόλις 4 γκολ στους τελευταίους 6 αγώνες της αλλά αν σκεφτούμε πως τα 3 έχουν μπει στους τελευταίους δύο όλα δείχνουν πως είναι ανεβασμένη.

Αναμένεται σκληρό παιχνίδι και επειδή έχουν και οι δύο πολλά Over στο ενεργητικό τους η πρότασή μας για τον αγώνα είναι ο