ΚΟΥΠΟΝΙ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ

ΣΗΜΕΡΙΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
1X2
O/UGG/NG
Όρσα - Σλόνιμ

21-10 14:30

2.22 3.15 3.00
1.95
1.77
Περισσότερες Επιλογές
Γκβάρεκ Ταρνόβσκι Γκόρι - Πολόνια Νίσα

21-10 14:30

1.66 3.90 4.30
1.53
2.35
GG 1.55
NG 2.30
Περισσότερες Επιλογές
ΙΜΤ Νόβι Μπέογκραντ - Ιντίγια

21-10 14:30

4.70 3.40 1.75
1.78
1.93
GG 1.72
NG 2.05
Περισσότερες Επιλογές
Μλάντοστ Λουτσάνι - Ντιναμό Βρανζέ

21-10 14:30

1.12 7.80 16.75
1.33
3.05
GG 2.10
NG 1.68
Περισσότερες Επιλογές
Νόβι Παζάρ - Τσουκαρίτσκι Στάνκομ

21-10 14:30

4.00 3.75 1.78
1.68
2.05
GG 1.66
NG 2.15
Περισσότερες Επιλογές
Ραντ Βελιγραδίου - Κολουμπάρα

21-10 14:30

2.15 3.50 3.05
1.78
1.93
GG 1.66
NG 2.15
Περισσότερες Επιλογές
Βόζντοβατς - Γκράφιτσαρ

21-10 14:30

1.66 3.95 4.45
1.61
2.17
GG 1.63
NG 2.20
Περισσότερες Επιλογές
FK Κάμπελ Νόβι Σαντ - Ράντνικ Σουρντούλιτσα

21-10 14:30

2.90 3.45 2.25
1.85
1.85
GG 1.72
NG 2.05
Περισσότερες Επιλογές
Ραντνίσκι Πίροτ - Προλετέρ Nόβι Σαντ

21-10 14:30

4.35 3.80 1.70
1.61
2.17
GG 1.61
NG 2.22
Περισσότερες Επιλογές
Τρ. Κρούσεβατς - Μπάτσκα Τόπολα

21-10 14:30

10.00 6.40 1.22
1.37
2.85
GG 1.87
NG 1.87
Περισσότερες Επιλογές
Ορφέας Ξάνθης - ΑΕ Ευόσμου

21-10 15:00

2.22 3.15 3.00
2.07
1.68
Περισσότερες Επιλογές
Αετός Ορφανού - Άρης Αβάτου

21-10 15:00

1.70 3.35 4.70
2.12
1.65
Περισσότερες Επιλογές
ΑΕ Αμπελοκήπων Δράμας - ΑΕ Διδυμοτείχου

21-10 15:00

2.55 3.10 2.55
2.12
1.65
Περισσότερες Επιλογές
Ελπίς Σαππών - Εθνικός Σοχού

21-10 15:00

2.85 3.05 2.37
2.22
1.59
Περισσότερες Επιλογές
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Νέος Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

21-10 15:00

1.18 6.45 10.00
1.66
2.10
Περισσότερες Επιλογές
Αναγέννηση Θαλασσιάς - Πανδραμαϊκός

21-10 15:00

9.50 4.45 1.30
2.07
1.68
Περισσότερες Επιλογές
Αναγέννηση Πλαγιάς - ΑΣ Γιαννιτσά

21-10 15:00

7.20 4.05 1.40
1.97
1.75
Περισσότερες Επιλογές
Εθνικός Γιαννιτσών - Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας

21-10 15:00

2.85 3.20 2.30
2.22
1.59
Περισσότερες Επιλογές
ΠΑΟ Κουφαλίων - Εδεσσαϊκός

21-10 15:00

1.70 3.50 4.40
2.17
1.62
Περισσότερες Επιλογές
Μακεδονικός - Θερμαϊκός Θέρμης

21-10 15:00

1.28 4.80 9.00
1.78
1.93
Περισσότερες Επιλογές
Αετός Μακρυχωρίου - ΠΟ Ελασσόνας

21-10 15:00

2.02 3.15 3.50
2.15
1.63
Περισσότερες Επιλογές
Οικονόμος Τσαριτσάνης - Ηρακλής Λάρισας

21-10 15:00

3.40 3.25 2.00
2.00
1.73
Περισσότερες Επιλογές
ΑΟ Σελλάνων - ΑΕ Καρίτσας

21-10 15:00

3.85 3.10 1.93
2.22
1.59
Περισσότερες Επιλογές
Ατρόμητος Παλαμά - Αναγέννηση Καρδίτσας

21-10 15:00

6.55 4.25 1.40
2.02
1.70
Περισσότερες Επιλογές
Παλαιόχωρα - Γιούχτας

21-10 15:00

8.00 3.10 1.53
2.45
1.50
Περισσότερες Επιλογές
Aστέρας Ρεθύμνου - Άγιος Νικόλαος

21-10 15:00

2.00 3.20 3.45
2.07
1.68
Περισσότερες Επιλογές
Άρης Σούδας - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

21-10 15:00

2.22 2.92 3.25
2.00
1.73
Περισσότερες Επιλογές
Αναγέννηση Ιεράπετρας - ΑΕ Νεάπολης

21-10 15:00

1.45 3.40 8.50
1.93
1.78
Περισσότερες Επιλογές
Άρης Ρεθύμνου - ΑΟ Πόρου

21-10 15:00

2.62 3.10 2.52
2.17
1.61
Περισσότερες Επιλογές
Ηρόδοτος - Ρεθυμνιακός

21-10 15:00

1.33 3.70 14.25
2.07
1.68
Περισσότερες Επιλογές
Ατσαλένιος - ΑΟ Δαμάστας

21-10 15:00

1.46 3.45 8.00
2.10
1.66
Περισσότερες Επιλογές
Σελίδα - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37