Ινδία – Νέα Ζηλανδία 7/6/2018

Ακόμα ένα παιχνίδι που οι θεοί του στοιχήματος αποκοιμήθηκαν. 1-1 το σκορ απο το 5ο λεπτό, απο το 5ο λεπτό αγαπητοί φίλοι και η Σαραγόσα δεν κατάφερε να σκοράρει άλλο ένα στα 85 και παραπάνω λεπτά που απέμειναν μέχρι τη λήξη του αγώνα. Τι να πεις;

Σήμερα θα ταξιδέψουμε σε χώρες μακρινές κι εξωτικές και θα στοιχηματίσουμε στον αγώνα της Ινδίας κόντρα στη Νέα Ζηλανδία για το Intercontinental Cup. Η Ινδία μετράει δύο νίκες και με τεράστια σκορ στη διοργάνωση και 4 νίκες γενικά στους τελευταίους 6 αγώνες της. Σκοράρει κατά μέσο όρο 2,83 γκολ ανά παιχνίδι και όπως βλέπουμε βρίσκεται σε τρομερή φόρμα.

Δυστυχώς (για την ομάδα γιατί στοιχηματικά μας συμφέρει!) το ίδιο δεν μπορούμε να πούμε για τη Νέα Ζηλανδία η οποία δεν πηγαίνει καθόλου καλά. Μόλις μια νίκη στα τελευταία 6 παιχνίδια η οποία ήρθε στο τελευταίο της παιχνίδι κόντρα στην Ταϊβάν με 0-1 και το γκολ το έβαλε με πέναλτι. Έχει σκοράρει μόλις 3 γκολ στα τελευταία 6 παιχνίδια της και από άποψη φόρμας έχει τα μαύρα της τα χάλια.

Δύο προτάσεις έχουμε για το συγκεκριμένο παιχνίδι. Η πρώτη είναι και για τους τολμηρούς θα προτείναμε το

Καλή τύχη και να θυμάστε πως το παιχνίδι ξεκινάει στις 5:30!